Oferujemy najbardziej
praktyczne kursy obsługowe
dla lekarzy dentystów
Oferujemy najbardziej
praktyczne kursy
skutecznego zarządzania
praktyką stomatologiczną
Poznaj system
profesjonalnej komunikacji
oraz Doskonałej Obsługi Pacjenta
80 % sukcesu szkolenia
to wdrożenie wiedzy
dlatego nasze szkolenia
mają narzędzia wdrożeniowe

DOSKONAŁA OBSŁUGA PACJENTA – SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Dla całych praktyk stomatologicznych

O kursie:

Szkolenie zamknięte „Doskonała konsultacja i wizyta stomatologiczna” to najlepsza i najbardziej skuteczna forma rozwoju praktyki stomatologicznej oraz budowy kompetencji obsługowych jej zespołu.

Korzyści:

  • PERSONALIZACJA – Bazując na aktualnym standardzie, podczas szkolenia i warsztatów wspólnie wypracujemy idealnie dopasowaną ergonomię zachowań i komunikacji „Doskonałej Obsługi Pacjenta” dopasowaną do specyfiki Waszej praktyki.
  • SKUTECZNOŚĆ – Efektem będzie usystematyzowanie mocnych stron oraz ewentualna adaptacja nowych praktycznych wzorców, które pomogą Wam w codziennej pracy, tak jak ma to już miejsce w kilkudziesięciu klinikach w Polsce.
  • UŻYTECZNOŚĆ – Szkolenie i warsztaty „DOP” to czysta praktyka i narzędzia, które działają i skutecznie budują maksymalną satysfakcję Pacjentów, przekładając się wymiernie na wzrost ilości wizyt, wzrost akceptacji planów leczenia i tym samym na przychody praktyki oraz lekarzy.
  • INTEGRACJA – Absolutnie wyjątkowym benefitem tego szkolenia będzie integracja całego zespołu, dzięki której atmosfera w codziennej pracy zyska miano Doskonałej.

Informacje ogólne

PROWADZĄCY:
Michał Katarzyński
CZAS:
2 pełne dni
GODZINY:
do ustalenia
ZAPEWNIAMY:
materiały szkoleniowe
SZCZEGÓŁY
ZAPYTAJ O OFERTĘ

Przeczytaj referencje

Zobacz film z recenzjami Kursantów:

  • Dorota Stankowska
  • Przemysław Stankowski
  • Hanna Sobota
  • Bartosz Cerkaski

Ps. bądź spokojny - my też nie lubimy spamu:)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Excellent Patient Sevice Sp. z o.o, z siedzibą przy ul. Tkaczowa 215C w Boguchwale 36-040 oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych i dydaktyczno-informacyjnych.

Podanie danych jest dobrowolne.
Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania i/lub możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie.

​Jeśli jesteś zainteresowany,
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Cofnij