Rada programowa

Sprawdź, kto dba o jakość naszych szkoleń

Nasze szkolenia mają przerastać oczekiwania uczestników, dlatego za kwestie merytoryczne programu każdego z kursów odpowiedzialni są członkowie Rady
Programowej. Absolutne autorytety – czołowi polscy wykładowcy, praktycy i pasjonaci stomatologii.

Zapraszamy do zapoznania się z ich sylwetkami.

MICHAŁ KATARZYŃSKI

dba o oprawę merytoryczną i organizacyjną wszystkich kursów oraz usług doradczych

Przewodzi idei i filozofii Doskonałej Obsługi Pacjenta, której jest autorem.
Jest dyplomowanym trenerem, coachem i wykładowcą Doskonałej Obsługi Pacjenta, Akademii Digital Smile Design oraz Akademii Dawsona Polska.
Od 16 lat zawodowo jest związany z psychologią komunikacji, sprzedaży oraz profesjonalnego zarządzania.

Przez 3 lata współzarządzał jedną z największych klinik stomatologicznych w Polsce, która w tym czasie podwoiła ilość leczonych pacjentów, realizując średnio 4 tys wizyt miesięcznie.

Wierzy, że kluczem do sukcesu lekarzy jest połączenie doskonałych umiejętności zawodowych z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, dzięki czemu mogą lepiej pomagać swoim pacjentom. Nie jest lekarzem stomatologiem, jednocześnie ma doktorat z rezultatów.

DR N. MED. BARTOSZ CERKASKI

dba o stronę teoretyczno-praktyczną poświęconą filozofii DSD, implantoprotetyki oraz leczenia endodontycznego

Jest dr n. med. Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ma specjalizację w stomatologii zachowawczej i zaawansowanej endodoncji mikroskopowej, z której prowadzi kursy praktyczne pod marką DentalSkills. Był pionierem pracy w systemie 'na 6 rąk' z dwiema czynnymi asystami stomatologicznymi i wykorzystaniem mikroskopu. Od 2 lat jest prekursorem idei DSD oraz stomatologii emocjonalnej, którą z sukcesem popularyzuje w Polsce.

Był v-ce prezesem prestiżowego stowarzyszenia Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz jest aktywnym członkiem American Association of Endodontists i European Society of Enndodontology.

Jest właścicielem autorskiej wysokospecjalistycznej praktyki stomatologicznej EndoEstetica w Luboniu k. Poznania.

DR DOROTA STANKOWSKA

dba o stronę teoretyczną i praktyczną leczenia zachowawczego oraz protetycznego zgodnego z zasadami okluzji.

Ukończyła ponad 100 kursów w najlepszych ośrodkach stomatologicznych na świecie m.in. w USA, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Jest uczennicą największych guru stomatologii adhezyjnej m.in.Lorenzo Vaniniego, Didiera Dietschi i Pascala Magne, którzy przekazali jej wiedzę jak w prosty sposób osiągać trwałe i piękne rezultaty. Posiada tytułu Master of Fixed Prosthodontics, który zdobyła na Uniwersytecie w Siennie. Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i affiliate Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Współautorka pierwszego poradnika dentystycznego dla pacjentów „ Bądź bystry u dentysty”.

Jest członkiem prestiżowej The Dawson Alumni Association w USA i współorganizatorką The Dawson Academy Polska.

DR PRZEMYSŁAW STANKOWSKI

dba o teoretyczny​ i praktyczny​ aspekt chirurgii stomatologicznej oraz leczenia implantologicznego i periodontologicznego.

Jest ekspertem w zakresie periodontologii i chirurgii dentystycznej, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi stomatologami prowadząc szkolenia praktyczne.

Swoją edukację kontynuował w renomowanych zagranicznych ośrodkach naukowych w USA min. ukończył Master Program in Implant Dentistry na Uniwersytecie w Los Angeles.

Przez 5 lat zarządzał pierwszym polskim klubem ITI Study Club, będącego częścią prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologicznego (International Team for Implantology, ITI). Obecnie zaangażowany jest w działalność Dentsply Implants Club, zajmuje się on organizacją szkoleń branżowych prowadzonych przez największe sławy światowej stomatologii.

Jest także członkiem American Academy of Periodontology (AAP), affiliate Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz współorganizatorem The Dawson Academy Polska.

ALEKSANDRA JANKOWIAK

dba o aspekty psychologiczne programów wszystkich kursów i szkoleń.

Jest psychologiem, coachem, doradcą zawodowym, trenerem umiejętności biznesowych oraz współwłaścicielką Łódzkiej pracowni psychologicznej.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, Szkołę Trenerów Biznesu i Szkołę Coachów Biznesu (GRUPA SET) wraz z Mentor Coachingiem. Umiejętności coachingowe zdobywała i rozwijała zgodnie ze standardami renomowanych organizacji coachingu: International Coaching Community (ICC) oraz International Coaching Federation (ICF). Ukończyła ekspercki kurs dla asesorów (MABOR). Ponadto brała udział w wielu kursach i szkoleniach dotyczących psychologii biznesu.

Jako praktykujący psycholog specjalizuje się również w interpretacji testów charakterologicznych oraz wykorzystaniu tej wiedzy w pracy zawodowej uczestników kursów i szkoleń.